Eesti English Suomi Русский

Uudised

Tagasi
04/11/2013 11:00  FB Suur auhinnamäng reeglid.
Reeglid
 1. Kampaania “Suur auhinnamäng” on Evelati OÜ Facebook-i lehel toimuv tarbijamäng, mille korraldajaks on Evelati OÜ (aadress: Terra tee 13, Viti küla, Harku vald, Harjumaa 76909)– edaspidi nimetatud kui kampaania Korraldaja. Kampaania on oma olemuselt auhinnamäng, milles osalejatel on võimalik võita auhindu käesolevates reeglites kirjeldatud tingimustel ja korras.
 2. Kampaania korraldaja jätab endale õiguse igal ajal kampaania katkestada, tühistada või selle reegleid muuta, teavitades sellest oma kodulehe vahendusel. Korraldaja jätab endale õiguse vaidluste korral teha lõplik otsus oma äranägemise järgi.
 3. Loosimises osalevad kõik kes on loosimise hetkel Evelati OÜ FB lehekülje`` Inimesed kellele see meeldib nimekirjas``(lehekülje fännid).Kampaanias ei osale kampaania Korraldaja, Evelati OÜ töötajad ega nende perekonnaliikmed.
 4.  Kampaania auhindadeks on 1 rull Ares kinesioteipi mõõtudega 5cm x 5m (värvi valib võitja).
 5. Iga kuu keskel 15-18 kuupäev loositakse välja uus võitja. Loosimised viib läbi Evelati OÜ meeskond.
 6. Võitjaga võetakse ühendust Facebook-i sõnumi, e-maili või telefoni teel . Kui auhinnavõitja ei vasta võiduteatele (ei saada meili vahendusel palutud kontaktandmeid, või ei nõustu kampaania tingimustega) 3 päeva jooksul(72h), siis kaotab ta õiguse auhinnale. Sellisel juhul teavitab Evelati OÜ sellest oma FB lehel ja esimene kes seda teavitust kommenteerib on võitja.
 7. Kõik auhindade võitjad lubavad avaldada oma eesnime ja perekonnanime veebilehel www.evelati.ee ja Evelati OÜ Facebook-i seinal olles teadlikud, et selle eest neid ei tasustata.
 8. Võitja kes on auhinnaks saanud ühe rulli Ares kinesio teipi  5cm x 5m ei osale järgneva 6 kuu jooksul käesoleva kampaania loosis! Küll aga võib ta osa võtta teistest Evelati OÜ poolt korraldavatest loosidest ning  kampaaniatest.
 9.  Kampaania käigus osaleja poolt võidetud auhinda ei asendata kampaanias osaleja nõudmisel teist liiki auhindadega ega hüvitata auhinna võitjale auhinna maksumust rahas.
 10.  Auhinnad toimetatakse võitjatele auhinnamängu võitja poolt valitud postiteenusega. Võitja on kohustatud tasuma võidu kättetoimetamisega seotud postikulud.
 11.  Kampaania Korraldaja ei vastuta auhinna võitjatele ja/või auhinna kasutajatele auhinna valest kasutamisest tekkinud kulude ja kahjude eest. Kampaania Korraldaja ei vastuta auhinna võitjate ja/või auhindade kasutajate poolt auhindade kasutamisel kolmandatele isikutele tekitatud võimalike kahjude eest.
 12.  Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb esitada e-maili teel kampaania Korraldajale aadressil: info@evelati.ee , märksõnaga “Suur auhinnamäng“.
 13.  Pretensioonis peab olema toodud Osaleja ees- ja perekonnanimi, täpne aadress, ning võimalike puuduste ja põhjuste üksikasjalik kirjeldus.
 14. Korraldaja vaatab pretensioonid läbi 7 tööpäeva jooksul kättesaamise kuupäevast.
 15. Korraldaja otsusest teatatakse Osalejale e-kirjaga, mis saadetakse 7 päeva jooksul pretensiooni läbivaatamise kuupäevast. Korraldaja otsus pretensioonide kohta on lõplik ja kohustuslik. Osaleja edasised pretensioonid vaadatakse läbi kohtu poolt.
Head loosiõnne!


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi
Mobiilne
teipimise õpetus
«
»